Бюджетні авіакомпанії світу

- В мене нема грошей, нема грошей щоб літати літаками!-так кажуть багато моїх знайомих, незнайомих та далеких людей. А чи справді для того, щоб літати літаками потрібні великі гроші?
Скажу відверто і по секрету-ні, не потрібно мати товстий гаманець,щоб купити квиток на металеву пташку. Часто-густо можна вхопити цікаву пропозицію про дешеві квитки!
Де, де? Та хоча б на сайтах бюджетних авіаліній!
Налітай-подєшевєло!
Знову ж, зовсім не по секрету вже, дарую вам список із сотні лоукостів світу.
Тут їх ціла купа сотня!
  1. 1time Airline — www.1time.aero ПАР
  2. Aegeanair — www.aegeanair.com — Греція — Європа
  3. AerArran — www.aerarann.com Великобританія
  4. Aero Flight — www.flyaeroflight.de Німеччина — Європа
  5. Air Arabia- www.airarabia.com ОАЕ
  6. Air Asia — www.airasia.com Малайзія — Азія
  7. Air Baltic — www.airbaltic.com Латвія — Європа
  8. Air Berlin — www.air-berlin.com Німеччина — Європа
  9. Air One — flyairone.com Італія — Європа
  10. Allegiant Air — allegiantair.com США
  11. Anadolu Jet — www.anadolujet.com Туреччина
  12. Azul — www.voeazul.com.br Бразилія
  13. Blue 1 — www.blue1.com Фінляндія — Європа
  14. Blue Air — www.blueair-web.com Румунія — Європа
  15. Blu-express — www.blu-express.com Італія
  16. BMI Baby — www.bmibaby.com Великобританія
  17. Brusselsairlines — www.brusselsairlines.com Бельгія — Європа і світ.
  18. Cebu Pacific — www.cebupacificair.com Філіпіни
  19. Centralwings — www.centralwings.com Польша — Європа
  20. China United Airlines — www.united.com Китай
  21. Cimber Sterling — www.cimber.com Данія
  22. Citilink — www.citilink.co.id Індонезія
  23. Click4sky — www.click4sky.com Чехія — Європа
  24. Clickair — www.clickair.com Іспанія — Європа
  25. Condor — www.condor.com Європа
  26. Czechairlines — www.czechairlines.com Чехія — Європа
  27. EasyJet — www.easyjet.com Великобританія — Європа і північ Африки
  28. Edelweissair — www.edelweissair.com — Швейцарія — південь Європи, північ Африки, Близький Схід
  29. Еstonian-air — www.estonian-air.ee — Естонія — Європа
  30. Еurofly — www.eurofly.it — Італия — Європа, Америка, Близький Схід, Африка
  31. Firefly — firefly.com.my Малайзія
  32. FlyBe — www.flybe.com Великобританія — Європа
  33. Flydubai — flydubai.com ОАЭ
  34. Flyglobespan — www.flyglobespan.com Великобританія — Європа. Майже весь світ
  35. Flights idealo — www.flights.idealo.com Німеччина, Європа, Світ
  36. Flylal — www.flylal.com Литва — Європа та світ
  37. Flysas — www.flysas.com — Швеція — Європа. Весь світ
  38. Frontier Airlines www.frontierairlines.com США
  39. Germania aero — www.germania.aero — Німеччина, Україна, Македонія
  40. German Wings — www.germanwings.com Європа
  41. GoAir — www.goair.in Індія
  42. Gol — www.voegol.com.br Бразилія
  43. Hapag-Lloyd Express — www.hlx.com Європа
  44. Icelandair — www.Icelandair.co.uk — Ісландія, Англія, Європа
  45. Iceland Express — www.icelandexpress.co.uk Рейкьявік — Європа
  46. IndiGo — www.goindigo.in Індія
  47. Interjet — www.interjet.com.mx Мексика
  48. Jazeera Airways — www.jazeeraairways.com Кувейт
  49. Jeju Air www.jejuair.net Південна Корея
  50. Jet2 — www.jet2.com Великобританія — Європа
  51. Jet4you — www.jet4you.com Марокко
  52. Jetblue — www.jetblue.com Північна Америка
  53. JetLite — www.jetliteairlines.com Індія
  54. Jetstar Airways www.jetstar.com Австралія
  55. Jin Air — www.jinair.com Південна Корея
  56. Kulula — www.kulula.com ПАР
  57. LAN Colombia — www.lan.com Колумбія
  58. Lauda Air — www.laudaair.com Австрія — Європа
  59. Lion Airlines — www2.lionair.co.id Індонезія
  60. Maersk Air — www.maersk-air.com Копенгаген — Європа
  61. Mango — www.flymango.com ПАР
  62. Meridiana — www.meridiana.it Італия — Європа
  63. Monarch www.monarch.co.uk Великобританія — Європа
  64. Montenegro airlines — www.montenegro-airlines.cg.yu Черногорія — Європа, Америка
  65. Myair — www.myair.com Италия — Європа
  66. Nas Air — www.flynas.com Саудівска Аравія
  67. Niki — www.flyniki.at Австрія — Європа
  68. Nokair — www.nokair.com Таиланд — Азія
  69. Norwegian — www.norwegian.no — Норвегія — Європа. Весь світ
  70. Onur Air — www.onurair.com.tr Туреччина
  71. Orient thai — www.flyorientthai.com Таиланд — Азія
  72. Pegasus Airlines — www.flypgs.com Туреччина
  73. Ryanair — www.ryanair.com Великобританія — Європа
  74. Sky Europe — www.skyeurope.com Італія — Європа
  75. Sky Express — www.skyexpress.ru Росія
  76. Skymark Airlines — www.skymark.jp/en Японія
  77. Smartwings — www.smartwings.net Чехія — Європа
  78. Snowflake — www.flysnowflake.com Данія — Європа
  79. Solaseed Airline — www.skynetasia.co.jp Японія
  80. Southwest Airlines — www.southwest.com США
  81. Star Flyer — www.starflyer.jp Японія
  82. Spanair — www.spanair.com Європа
  83. SpiceJet — www.spicejet.com Індія
  84. Spirit Airlines — www.spirit.com США
  85. Spring Airlines — www.china-sss.com/en Китай
  86. Sterling — www.sterlingticket.com Європа
  87. Sun Country Airlines — www.suncountry.com США
  88. Tiger Airways — www.tigerairways.com Сингапур
  89. Thomson Airways — www.thomsonfly.com Великобританія
  90. Transavia — www.transavia.com Нидерланды — Європа
  91. Tuifly — www.tuifly.com — Німеччина — Європа
  92. Virgin America — www.virginamerica.com США
  93. Virgin express — www.virgin-express.com Європа
  94. VivaAerobus — www.vivaaerobus.com Мексика
  95. Volaris — www.volaris.mx Мексика
  96. Vueling — www.vueling.com Іспанія — Європа
  97. Webjet — www.webjet.com.br Бразилія
  98. Westjet — www.westjet.com Канада, Північна Америка
  99. Wind-Jet — w4.volawindjet.it Італія — Європа
  100. Wizzair — www.wizzair.com Європа
Ось так! Тепер ви у всеозброєнні, можете вибирати собі до смаку будь-яку авіакомпанію.

Enhanced by Zemanta

0 коментарі:

Дописати коментар