CES 2013 ВИТРИВАЛА КАМЕРА SONY CYBER-SHOT DSC-TF1 ДЛЯ АКТИВНОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

На виставці CES 2013 компанія Sony презентувала нову, захищену камеру для любителів активного способу життя-SONY-CYBER-SHOT-DSC-TF1.

Ви можете тепер не боятися випустити її з рук-корпус у неї ударостійкий, не боїться снігу, пилюки, морозу, піску. камеру можна навіть втопити тимчасово(при умові,що ви її знайдете і достанете!), вона не боїться цього і витримує занурення у воду до 10 метрів.
Підійде для використання всім хто займається активним відпочинком, спортом чи просто валяється десь на пляжах Балі чи Десенки.

Камера від Sony Cyber-shot TF1 володіє такими характеристиками, як матриця CCD Super HAD з 16,1 ефективними мегапікселями, об'єктив з 4-кратним оптичним зумом, оптична система стабілізації Optical SteadyShot, зйомка відео високої чіткості. РК-дисплей має діагональ 2,7 дюйма.

Водонепроникність відповідає стандарту IEC60529 IPX8. Камера може працювати під водою на глибині до 10 м протягом 60 хвилин. Пилезахищеність відповідає стандарту IEC60529 IP6X, крім того, камера відповідає стандартам тестування удароміцності MIL-STD 810F (військові стандарти США). Це вам не цацкі-пецкі!
За допомогою фільтра Beauty Effect камера ретушує знімки, усуває зморшки і дефекти шкіри на портретах, редагує кадри з напівзакритими очима(опа! Східняки тепер будуть круглоокими!), відбілює зуби і прибирає блиск на лобі. Модель також підтримує технологію посилення чутливості камери Advanced Flash, завдяки якій віддалені об'єкти виходять яскравіше при тій же потужності спалаху.

Обіцяють що камера появиться у Києві вже у лютому місяці, а кому вже дуже не терпиться-може замовити її на Amazon, там вона вже є  і коштує 200 американських рублів,без 8 копійок. Поки доплентається до Кийова буде, мабуть, баксів зо 300 просити.

Всі інші пузомєрки можна глянути тутечки.
Бонус для тих, хто дочитав до кінця


0 коментарі:

Дописати коментар