Ультралегкий намет від фірми MMI Outdoor

Я знову про спорядження.
Гуляючи по великому супермаркету Інтернету, забрів у ММІ Outdoor. І знаєте що я там надибав? Ультралегкий намет Rider! Зачесались руки, загорілись очі, заплакав гіркими сльозами напівпорожній гаманець, тьохнуло серце... наче кохана, полишивши звичний плин часу, повернулась назад із словами: "Я повернулась".

І як я не люблю колір хакі, хай йому грець, але подумав, що непогано було б отого райдера собі заполучити! 
Чому не люблю? Ну не всі ж, виросши серед 20 військових різних війск, повинні закохатись у військове хакі, навіть якщо воно міцне та не забруднюється. 
Але то не має прямого відношення до нашого райдера.

Так от, намет легкий, всього 880 грам, подвійний, зроблений з Ripstop Nylon, складається у маленьку та тоненьку ковбаску 33см х 12см х 12см.
При розкладанні має розмір 2032 см.х 1016 см.
Вхід у нього боковий, на блискавці, дно оброблене перметрином, а внутрішній намет виготовлений із сітчатого матеріалу, який може бути і як протимоскітна сітка, і як окремий наметик десь у сонячному місці. 
Звичайно зовнішня частина та дно оброблені гідрофобною пропиткою.
А, іще одне - намет одномісний!

Що таке перметрин?
Це така річ, якою обробляють дно намету, щоб усередину не залізла ніяка сволота, тобто воші, блохи, кліщі-кровососи, вампіри і інша нечисть.

Показую фотки намету:
Ось так намет виглядає на місцевості
Так він відкривається
Так закривається
А тут його габарити, в дюймах звичайно.
1 дюйм ~ 2,5 см.

Коштує у них всього 245 американських гривень, а от чи є у нас...потрібно включати пошук. Прикольний такий наметик для кругосвєтки, жаль тільки, що із Свєткою там буде не просторо надто...хоч і тепло.
От так то, малята...казочка!

Ну, ви знаєте що робити, коли сподобалось написане. Натискайте різні кнопочки, діліться з друзями, беріть собі...

0 коментарі:

Дописати коментар