Школа альпінізму

Невеличка школа альпінізму.
Колись давно, у моєму туристському клубі "Меркурій", що у Вінниці, в одній із аудиторій, на стіні висіли ось такі подібні картинки, що було тоді дуже цікаво. Наочно можна було все побачити, уявити, і тут же повторити.
Тепер ось хлопці з клубу "Політехнік" Північної Пальміри зробили такі ж веселі картинки! Звісно, що по картинкам не станеш туристом чи альпіністом, але у пам'яті корисне відкладеться!
Приємного перегляду!
Щоб не виглядати неуком у компанії можна завчити деякі терміни та особливості рельєфу:
Словник альпіністських термінів
Позначення рельєфу
Позначення рельєфу
Не голим же іти в гори, правда? Ось, подивіться, а потім собі прикупіть! Коли будете готові-вперед, тренуватись! Як, видно на картинках!
Особисте спорядження
Страхування в альпінізмі
Сніжно-льодова техніка
З допомогою таких собі крюконог можна швидко здолати підйом по мотузці самому. Потім піднятися по вертикальному схилу, і спуститися зможе навіть компанія.
Крюконоги
Організація підйому по мотузці
Організація спуску по мотузці
Невеличкий лікнеп, що таке гаки, куди і як їх забивають, що таке закладки і інше. І трішки основних вузликів, що використовуються в альпінізмі.
Гаки та робота з ними
Вузли
Вузли
По матеріалам сайту http://politexnik.spb.ru/
Найголовніше! Завжди потрібно мати голову на плечах, і коли тобі щось не зрозуміло, чи не можеш сам допетрати - не лізь без інструктора нікуди! Зрозумів? То роскажи друзям!

0 коментарі:

Дописати коментар