Як випрати наплічник(Как стирать рюкзак)?

Я знаю деяких людей, які, приходячи з походу, заносять свій наплічник десь на балкон(у кращому випадку!), або кладуть його в тісній,забитій речами каморці(не Папи Карло!) і розбирають його через декілька днів...о, так, звідти уже йдуть запахи, викликаючи свербіж у носі!

Так от, гарні хлопчики та дівчатка, приїхавши додому, розбирають свій наплічник, витрушуючи ВСІ речі у кімнаті, сортують їх і відправляють у пральну машину! І потім усе це добро тихесенько сохне на мотузочках балконів...
Так стоп! Речі речами, але якщо прати наплічник у пральній машині, то зовсім скоро йому прийде гаплик! Отже, давайте трішки почитаємо як потрібно робити наплічник чистим!
Як ви всі уже знаєте наплічники шиють із синтетичних тканин, таких як Кордура, Авізент, Оксфорд.
Тому дам декілька порад!

1. Наплічники не потрібно прати у пральній машині! Його там так "поковбасить", у тому барабані, що він потім стане похожим на рибацьку сітку!

2. Як же його прати? По-перше, розпакуйте його, повитрушуйте всі таємні і не дуже, кармани, повитягуйте, якщо можливо всі металеві частини, полоси, гачечки-кручочки!
Замочіть наплічник у теплій воді, без додавання порошку! Можна використовувати господарче мило. Не забувайте його у воді на неділю, поки у ніс не вдарить згадка про те що ви хотіли зробити! Достатньо потримати наплічник у теплому розчині мила годинку і потім пройтись по ньому щіткою.
Так що щіточкою його, щіточкою! І ручками! Заодно і потренуєтесь!

3. Випрали? Добре! Не вздумайте його викручувати, тим більш з напарником! Просто повісьте його над ванною-хай стече вода. А вже після цього можна і на мотузку балкону. Не на сонці! У тінь його!

4. На абсолютно сухий наплічник потрібно нанести гідрофобний шар, пропитку. Вона продається як у вигляді аерозолей, так і розчином.

Запам'ятайте! Наплічник бажано не прати зовсім, а лише чистити щіткою, так ви вбережете його на довгі роки!

Дєвочкі! Наплічник, тобто рюкзак, не потрібно прасувати праскою! А то раптом...знаю,знаю, що ви не всі блондинки!

0 коментарі:

Дописати коментар