З днем народження!

То що, козаче, з днем народження!
Дивне відчуття у цей день, зовсім не святкове! Наче стоїш біля якогось паркану, за яким стежка починає звиватися не вверх, а вниз. А ти стоїш, і розумієш, що у тебе і вибору то немає, крім як зробити крок уперед...

Колись, ще маленьким хлопчиком, десь так у році 1975-му жартома рахував, а скільки ж це мені буде у двотисячному, скільки мамі, татові?
Вже пішов тринадцятий рік по тому двотисячному, хлопчик підріс, виріс, навіть встиг полис...ага, зате як збільшилась площа для поцілунків, еге ж!

Багато хто в ці роки робить вже висновки, обертається назад, на прожите і...боїться подивитися вперед, здається, сідає на лавочку з такими самими, плюється насінням, чи ріжеться в доміно...
А я не роблю ще ніяких підсумків! Ще, надіюсь, попереду буде найзахопливіша пригода всього життя- навколосвітня мандрівка!
Ще потрібно конкурс виграти, спонсорів трішки заохотити!

Вже 50. Багато це, чи мало? І скільки б ти не чепурився, скільки б не випирав груди, розумієш, що вже вряд чи у космос полетиш, та й дівчата...е ні, от тут ми іще попручаємось! Он які гарненькі за вікном ходять...

Ну що, Юрасику, з днем народження тебе! Дай Боже тобі наснаги втриматись на плаву і нарешті здійснити задумане!
Душевного тобі спокою і тілесного здоров'я!

І гарного відео на додачу!

Будь здоров!

2 коментарі:

Так и не понял кто написал пост, но понял, что нужно поздравлять! =)

Поздравляю с Днем рождения. Желаю, чтобы ваши планы относительного кругосветного путешествия реализовались и вы осуществили задуманное в ближайшее время и в полной мере!

Виват!

Спасибо большое, Дима, за поздравление! Неважно кто написал, это просто разговор с самим собой(так, санитары, спокойно, я в порядке!)
На май отложились мои походы в больницу чтобы привить меня от малярий и жёлтых лихорадок всякий, а так всё вроде по плану идёт!
Спасибо ещё раз!

Дописати коментар