Теорія півгодин


Ніщо не може замінити наполегливості: ні талант - немає нічого більш звичайного, ніж талановиті невдахи, ні геніальність - геній-невдаха вже увійшов в приказку, ні освіта - світ повний освіченими ізгоями.
Всемогутні лише завзятість і наполегливість. Девіз «піддай / не здавайся» вирішував і завжди буде вирішувати проблеми людства.
Джон Кулідж

Якщо ви запитаєте мене, яка найбільша причина всіх невдач, я відповім - відсутність терпіння. Це, а також нестримне бажання негайного отримання результату і виконання всіх бажань, стоять в основі більшості провалів.

Реальність така, що успіх вимагає часу. Великий успіх вимагає багато часу. Річард Бренсон не став мільйонером за одну ніч. Мадонна не прокинулася в один ранок королевою поп-музики. Девід Бекхем не перетворився на супер футболіста за кілька тренувань.

Тим не менш, є один спосіб, який спрацьовує для будь-якої людини і в будь-якій ситуації. Більшість людей прекрасно знають про нього, але ніколи не використовують. Навіщо? Адже набагато краще почекати поки світ сам впаде до їхніх ніг. Однак світ, як правило, не поспішає відповідати їм взаємністю.

Тому візьміть на озброєння мій простий спосіб, який неодмінно приведе вас до успіху. Він називається теорія півгодин. Гідність цього методу полягає в тому, що він підходить абсолютно для всіх і легко інтегрується в будь-який графік. Загальна ідея полягає в тому, що ви робите одне невелике дію кожен день протягом півгодини, а потім, у міру вдосконалення, його ускладнюєте. Здається занадто очевидним, чи не так? Так. Але ви будете здивовані, як багато людей говорять про його банальності, але ніколи не зможуть зробити це.

Це може означати, що ви будете приділяти півгодини щодня для читання. Дурниця, чи не так? Але таким чином протягом одного року ви подивитеся приблизно 24 книги і це більше, ніж більшість людей читають за десять років!

Ви можете присвятити півгодини в день вивчення іноземної мови або придбання інших корисних навичок. У результаті, до кінця року це буде рівнозначно повноцінним шести-тижневим курсам! Непогано, так?

Як використовувати теорію півгодини для досягнення успіху.
Отримуйте поглиблені знання з вашого питання, вивчайте нові спеціальності, надолужуйте бракуючий досвід. Через півроку ви почнете розбиратися в обраному напрямку, через рік або два станете фахівцем.

Використовуйте півгодини щодня для досягнення мрії свого життя. Пишіть роман, вивчайте кунг-фу, розводьте рідкісних рибок, збирайте свій гоночний болід. Займайтеся тим, що ви відкладали весь час на потім через брак часу.

Після деякого часу дотримання «теорії півгодини», наприклад через півроку, озирніться назад і згадайте з чого ви починали. Ви будете вражені наскільки просунулися на своєму шляху за ці нещасні 30 хвилин на день.

Не їжте себе, якщо ви відхилилися від свого графіка і пропустили кілька днів. Просто поверніться назад і продовжуйте з того місця, де ви зупинилися. Пам'ятайте, ви вже робите набагато більше, ніж всі інші люди.
Будьте терплячі. Не чекайте миттєвих результатів. Для всього потрібен час і чим грандіозніша ваша мета, тим більше знадобиться кроків.
Звідси

0 коментарі:

Дописати коментар