Велосипедом через Україну за п'ять днів

Любитель лісапета із міста Білопілля, що на Сумщині, Ігор Кальченко, встановив рекорд України, прогнавши на отому самому лісапеті від східного кордону до західного за 109 годин і 9 хвилин! Скільки це днів? Неповних п'ять! 1810 кеме, від села Узварине, Луганська область до Чопа, Закарпаття! Чоп-то місто, аякже!

Ігор сказав, що зробив це не для рекорду, чи задоволення власних амбіцій, а для підростаючого покоління-дивіться, мовляв, та вчіться, як тре жити.

Сам рекорд ще потрібно зафіксувати у Національному реєстрі рекордів України, що. надіюсь, займе не багато часу, з оглядки на наших "продвинутих" функціонерів! Ігор покращив минулий рекорд аж на цілих чотири дні!

Якщо виключити час на поспати, поїсти, поср..., а це 40 годин і отой хвостик у 9 хвилин, то Ігор крутив педалі лісапета 69 годин, стартувавши о 22.00 24 червня, а зліз із сідла 29 червня об 11.09(ось вам і той хвостик!)

Цікаво, чи його син та племінник з купами підростаючих оболтусів якось прилучаться до занять спортом після другого нагадування, що це класно?
Перший раз Ігор уже привертав увагу у минулому році. Тоді він прохав цей шлях за 98 годин, а цього року планував за 90 годин. але йому завадили погодні умови.

Живе Ігор під Сумами, у Білопіллі, кожен день ганяє туди на роботу велосипедом, а увечері назад. Разом виходить сотня кеме! Ось так і тренується!


0 коментарі:

Дописати коментар