Я буду довго гнати лісапет

Красень!
Нарешті сталось! Відтепер я буду довго гнати лісапет! Сьогодні виїхав на новенькому, налаштованому велосипеді! 18 липня, дякуючи добрим людям, він нарешті приїхав, я його зібрав до купи, але лише сьогодні остаточно налаштував, поїхавши до хлопців у "Велопланету". Дякую механіку Олегу за допомогу!
Ми поїдем, де трави високі...
Двоє
І що, треба ж було його зразу трохи обкатати перед кругосвєткой! Що я й зробив! Чухнув через чортів(тьху-тьху, три рази!), себто Московський міст у парк Дружби Народів. А народу там сьогодні! Вихідний же у нього, народу. Шашлик, пляшка, пєсні-пляскі, купи сміття! Культурний отдих!


Велобайкерів теж було трошки й купка! Я був якраз із тої купки, бо ж у мене немає гарної тюбетейки захисної, шортів обтягуючих, окулярів різнокольорових, а-ля інопланетянин, та й педалі-топталки. А який же крутий велобайкер та буде штовхати педалі-топталки! Але нічого, то все діло наживне!
Я без фірмової майки та штанів дивлюсь на Десну. Зачарований.
І вийшло що за день я сьодні накрутив 50 кеме! Як для першого дня-то нормально! Вел веде себе чудово, накат казковий, колеса, руль, прокладка на сідлі, м-м-м, чудо!
Ось сюди я дивився!
Ну і поскільки у мене з собою був фотопарат, то я його і запечатлел!
Як він ось так стоїть, спитаєте?
Заклинання діють-сагалай-махалай, і подути, ф-ух, бо як не подути, то дива не буде!

0 коментарі:

Дописати коментар