Карлос Перец їде навколо світу


Отримав на днях чергове повідомлення від Карлоса, іспанця з Барселони, який зараз на під'їздах до столиці. А взагалі то чувак маючи мрію, збирається проїхати навколо світу! На велосипеді! Молодчага!

Hello Lurii!!
I'm much more near!!! And all it's Ok this days in the road!! ;)
If I don't have problem I hope arrive at your city the day 2 of september in
the afternoon! ;)
It's Ok this day for you? What time you think that you will return at your
home this day or what time it's Ok for knock in your door? ;)
Thank you very much for all!!
See you very soon!
Carlos


Збирається 2 вересня бути у місті, і зупиниться у мене. Думаю, ми спокійно розмістимося у моїй квартирці.

Карлос цікава людина, ось що він пише про себе:
Моя пристрасть - подорожі, гори, спостереження за живою природою ... Я працював на пошті, як листоноша, як маніпулятор в рекламній компанії, також санітаром у лікарні, робив вакцинацію свиней ... і в останні роки я мав дуже чітку мету в моїй голові.
Я працював ветеринаром одночасно в декількох місцях, головним чином у секторі охорони здоров'я... і після досить багатьох років блукання вгору і вни...мені довелося залишити все остаточно...
І почати мою подорож.
Протягом усіх цих років моя початкова пристрасть до природи тільки збільшувалася. І я вибрав свій власний шлях у цьому житті.
Я завжди вважався спортивню людиною. З дитинства я безуспішно грав у футбол, потім займався карате і тенісом ... поки я не зміг вибрати те, що було необхідно для мого вільного духу.
На додаток до сходженнь на багато вершин (Піренеї, Альпи, Анди, Атлас), скеледромів та стін урвищ (~ 600 в різних країнах), я старанно практикував гірські лижі, телемарк, їзду на велосипеді, катання на байдарках, дайвінг, брав участь у деяких рейдах, займався дуатлоном і брав участь у різних марафонах і гірських гонках на витривалість (деякі з них - понад 100 кілометрів).
Подорожі завжди були для мене способом познайомитися з новими пейзажами, були новим способом розуміння світу, способом взаємодії з людьми, і способом застосувати на практиці всі ці види спорту.
Але агов! Ми тут не для того, щоб говорити про моє минуле - але говорити про моє майбутнє. Тому я вирішив створити цей сайт, (посилання нижче), щоб поділитися з вами всіма моїми пригодами в цей час.
Після декількох років зусиль і багатьох місяців роботи, я сподіваюся, що проект «“Live my Dream…Around the World» зможе розвиватися і ми всі побачимо плоди. Так що на всі ці роки я залишив мій будинок, мою сім'ю і моїх друзів, щоб подорожувати по світу на велосипеді, бути вільним у виконанні моєї мрії. Буде не лише шлях через багато країн, я відвідаю також кілька охоронних районів і здійсню сходження на кілька гір.
Загальна мета проекту - зберегти для майбутнього ті частини дикої природи і екосистеми де живуть дикі тварини. Що є таким необхідним для збереження крихкого балансу нашої планети.
Сподіваюся, вам сподобається інформація на сайті. І я можу тільки нагадати вам, що без вашої допомоги, більша частина цього проекту не може бути реалізована. Ви, звичайно, двигун моєї мрії!
Спасибі!
У Карлоса заплановано сходження на деякі вершини, і це так перекликається з моїми власними бажаннями. Його мрія додає мені наснаги і лише стверджує у думці, що і моя навколосвітня подорож буде вдалою!
Залишилося лише трошки зібрати коштів, я теж надіюсь на друзів, на небайдужих людей.

У кого є бажання поспілкуватися з Карлосом, десь покатати по Києву, попити кави-велкам, запрошую приєднуватись!
Ось його сайт

0 коментарі:

Дописати коментар