Чергові гості


Сьогодні зранку у квартирі була ось така картина. Вона й учора, і позавчора теж така сама. На додаток стояла ще розкладачка, тому що в останній момент виявилося, що гостей з Бєларусі буде не двоє, а троє. Дівчинка та двоє козаків.

Ми з ними раніше домовились, що я їх прийму у себе. Найцікавіше було те, що один із сябрів приймав раніше у себе дома кучерявого хлопа Карлоса Переса, і який потім гостив у мене. Оце й доказує ще раз, що земелька наша кругла! І чує мій копчик у компанії з інтуіцією, що з Карлосом я ще десь перетнуся в дорозі.

Сябри були у Києві на якомусь квесті велосипедному і сьогодні вночі мали їхати потягом у Чернівці, а далі крутити педалики через Молдову в Одесу.

Позавчора ж гостювали у мене два німці-студенти. Подорожують по Європі на веліках. Прийняв, нагодував, дав постіль, провів на залізничний вокзал, взяв квитки і навіть допоміг у вагон влізти під вилуплені очиці провідника. Німці ж не розібрали свої велосипеди!
Їздять вони на металевих конях, один на Surly, другий на Magura. Передні втулки коліс-динамо, у магури до того ж ремінна передача. Хотіли подивитись місто, але ж хіба його оглянеш за 2 години? Проїхав з ними, показав хоч трохи.
Ось так от!

0 коментарі:

Дописати коментар