Піраміди під Києвом

От я вчора "літав" у Єгипет, до пірамід. Сів о 2.30 на свого залізного коника, натис на педальки...і полетів на третю тисячу! Спочатку через запилене місто, Лівий берег з його базаром "Троєщина", потім став на правильний курс біля озера "Алмазне", посидів на його берегах, покружляв на лісапеті по парковій зоні між Броварами та селом Зазим'я, вірніше то вже ліси.

Причому тут Єгипет, спитаєте? А гляньте-но на ту фотку, що вище он. Бачите-Єгипетські піраміди. Головне-точка зору!

Там, за озером, Троєщинський мікрорайон, труби ТЕЦ-6, а біля мене тиша, а нє, обманюю, діти бігали і верещали поряд десь...

Ще якихось 40-50 років назад тут бігали дикі звірі, яких не підстрелили, а зараз уже півмільйона люду живе. Озеро дуже велике.


А це вже по іншу сторону траси, біля Десни. Вчора тут було багато буйних, гепало зі всіх сторін із рушниць. Трішки боязко було їхати, хто їх зна, що влізе в макітру якомусь бздюху. Стріляли по бляшанках, може й по качкам, благо там різних калюж досталь. Ну і палили жухлу траву та очерети.


Попробував було скупатись, встромив ноги у води Десни, заліз по коліна...і виліз. Дно ось у цьому місці мені не сподобалось, каменю багато.


А потім були піраміди! Береги річки щоразу більше заставляються різною технікою, драгами, миється пісок, будуються паркани, ростуть, як гриби три, чотириповерхові будинки. Скоро мабудь і тут буде не підійти до води.
Піраміди-то пісок намитий! Сфінкса тільки не вистачає!


А небо було вражаюче красивим!


Ось так миють пісок, разом з водою його подають наверх купи, вода стікає-пісок можна продавати.


Київ на горизонті.


А це-Троєщина!


Загалом я вчора накатав 59 кілометрів, трохи мало, але краще, ніж зовсім нічого.

А уже в цю суботу, 26 жовтня, їду з одним дівчиськом...та деякими парубками на весь день в бік Чернігівських лісів, плануємо пройти кілометрів 120-150.

0 коментарі:

Дописати коментар