Молитва мандрівника

Молитва мандрівника
Дякую Тобі , Великий Мудрий Просторе, за те, що у мене є можливість подорожувати, тоді як багато людей не можуть дозволити собі виїхати навіть за межі свого рідного міста чи села.

Дякую всім прекрасним людям, які зустрілися на моєму шляху! Спасибі тим, хто допоміг мені у важку хвилину - ви навчили мене подяки, я обіцяю передавати далі вашу любов і тепло. Спасибі і тим, хто вчинив зі мною нечесно - ви навчили мене стійкості, терпінню та мудрості.

Я покладаюся на Тебе, Всесвіте, і пам'ятаю, що кожна ситуація дана мені як цінний досвід. І тим не менше, я прошу в Тебе захисту і підтримки. Дай мені сил не впасти духом і не піддатися розпачу у складних ситуаціях. Збережи в мені бадьорість духу і віру, коли я втомився, змерз, зголоднів, і не можу знайти нічліг. Не дай мені розчаруватися в людях і не дай в момент слабкості поранити їх - вільно чи мимоволі. А якщо це й сталося, нехай правильні слова народяться в мені, щоб залікувати їх рани.

Дай мені сили вбирати країни і людей в їх первозданності, без оцінок і порівнянь. Нехай найпрекрасніші природні скарби і скарби людських сердець відкриються мені! Не дай мені стати закостенілим, нічим не здивованим задавакою. Збережи мою внутрішню дитину - нехай також і навколишні з трепетом і радістю зустрічають його в мені. Не дай мені забути, що ми народжені для радості, саме вона - наша мета.

Звільни мене від страхів! І дай мені мудрості сказати "Так!", коли нові чудові можливості будуть відкриватися переді мною, і " Ні!", коли хтось захоче заподіяти мені шкоди або використовувати мене .

І нехай попутні вітри бережуть мене !
Але якщо щось піде не так:
Я готовий,
Я щасливий,
Я вдячний.

0 коментарі:

Дописати коментар