Як подорожувати парою й не сваритися?

Як подорожувати парою й не сваритися?

Життя і дорога - це одне і те ж. Тільки в житті ти пізнаєш людину набагато повільніше ніж в дорозі.
Дорога - це прискорене життя, де кожен день трапляється безліч подій, ви з'являєтеся перед вибором, потрібно постійно самостійно приймати рішення. Коли ж людей двоє, то іноді і рішень може бути два. Але що ж робити, якщо рішення ці протилежні? Всі люди різні і знайти відповідного напарника або напарницю дуже складно. І не обов'язково потрібно, щоб у вас були схожі характери. Важливо, щоб кожен з вас мав правильними якостями в подорожі.

Ось найважливіші з них:
- Терпіння. Якщо ви нетерпляча людина, то дорога навчить терпінню. Адже воно стане в нагоді, коли чекаєте машину, коли зустрічаєте незвичайних людей. Також часто доводиться бути в різних погодних умовах: стояти під дощем, мерзнути або стікати пОтом від спеки. Плюс комарі та інші шкідливі комахи можуть влаштувати випробування вашим нервам. Але найголовніше, щоб ви навчилися бути терплячими один до одного.
А ще більше пристрасті розпалюються, коли вас мучить голод. Тоді нерви можуть бути на межі, і будь-яке слово партнера сприймається більш гостро. Ми часто піддаємося емоціям, а не здоровому глузду. Адже іноді так складно стерпіти і промовчати на їдке зауваження або стриматися і не сказати щось кілке у відповідь.
Так що терпіння, мабуть, найважливіше в дорозі. Потрібно стримувати свої негативні емоції і намагатися переводити їх в позитивне русло, тобто сказати те, що хотіли, але з посмішкою ( не глузування ) і розумінням.

- Розуміння. Іноді люди не розуміють один одного, через що відносини погіршуються. Тому дуже важливо в подорожі ( і вдома) ділитися своїми емоціями один з одним і намагатися зрозуміти. Слова допоможуть розповісти про те, що вас хвилює і гризе, і додадуть вашим відносинам більше відкритості.

- Відкритість. Для того щоб не бояться говорити людині про свої переживання, потрібно бути відкритим. Відкритість допомагає не тримати в собі власні проблеми, а ділитися своїми думками. Якщо в дорозі з'являються моменти, коли потрібно приймати рішення, то потрібно щоб пара це спокійно і відкрито обговорювала і приймала рішення разом.

- Повага і прийняття. Коли ви розкриєте свого попутника і себе йому, то виявиться, що вам щось не подобається в ньому, якісь звички вже набридли. Тоді потрібно спробувати прийняти людину такою, якою вона є, і поважати його індивідуальність. Тут стане в нагоді позитивний настрій.

- Позитивний настрій. Намагайтеся завжди бути позитивними і світитися від радості. У дорозі це простіше, так як часто зустрічаються веселі ситуації. Якщо ж ви потрапили в складну ситуацію, то не сумуйте. Думайте про те, що, можливо, вона дана вам для того, щоб чогось навчитись або уберегти від ще гіршого розвитку подій. Варто просто трошки почекати і потерпіти і все стане на свої місця. Тільки через деякий час ви зрозумієте, чому з вами таке трапилося, і який досвід ви отримали. І минулі труднощі ви будете згадувати з гумором.

- Гумор. Гумор і посмішка лікують все! Тому побільше жартуйте, але не один над одним. Підтримуйте один одного усмішкою. У нелегкий час згадуйте веселі ситуації і жартували над важкими.

- Прощення. Прощаючи один одному образи. Але пам'ятайте, гумор тут не доречний. Тому сприймайте образи всерйоз. Намагайтеся обговорити проблему. Людині, яка образила потрібно дізнатися, як саме він образив свого попутника, а скривдженому людині зрозуміти, що хотів донести йому інша людина. Можливо він не намагався спеціально вас образити, а просто щось сказав не подумавши. Якщо не обговорити образу відразу, то вона може перерости в затаєну злість і ненависть. Тому поспішайте вирішувати такі справи швидко. Часом, це не просто!

- Простота. Ніколи не намагайтеся показати один одному, що ви в чомусь кращі. Чи не хваліться своїми вміннями. По-справжньому хороші якості вашого характеру і ваші вміння людина побачить і оцінить і так. Будьте простіші, і людям буде простіше з вами. Подорожуючи парою, люди можуть прожити дуже яскраве і насичене життя з незабутніми емоціями і непередаваними враженнями. Навіть невеликий відрізок спільного шляху назавжди залишить свій відбиток у долі двох людей. І лише від них самих залежить, чи буде це суворим випробуванням, чи стане прекрасною захоплюючою пригодою!


Фото з Мережі.

0 коментарі:

Опублікувати коментар