Ми самі нє месние

Картінко для вніманія
Час плине надто швидко і ось уже попереду маячать дні мого старту. Дуже хочеться стартувати у березні, дуже. Разом з тим розумію що деякі питання не вирішені навіть на 50%, що зможе стати перешкодою.

Трохи важкувато з фінансовою стороною. Того, що хотілося б досягти-немає. Хтось обіцяє підтримку, а потім-бац, іди далі своєю дорогою! Зіткнувся з тим, що у нашій країні це взагалі тьомний лєс. Тут важливо попасти на людину, яка хоч трішки проймається справами своєї фірми. Це рівень топ-менеджерів.

Оте, що сидить на корпоративній почті, скоріше нагадує ледачого до нестями кота, якому абсолютно пох... начхати на всіх і вся, і якого хвилює лише те, що йому заплатять як зарплату, бажано при цьому мало що робити. таких у моїй практиці переговорів було достатньо. Ти йому про якісь мрії, бажання, а він з напівзаплющеними очима лиш сопе у ніс.

Одна людина мені якось сказала:
-І чого ото швендяти невідомо де, на полях он, бараків(саме так і сказала!) повно! Уявив тоді, що вся країна разом вийшла на цукровий буряк! :)
Найпопулярніше запитання:
-А що ти будеш їсти і де будеш спати?
Виведи таку людину в ліс, дай банку консервів-помре з голоду, і від просторової фобії, чи як воно там зветься.

Але помаленько, з потугами щось назбирується.
Я отут подумав трохи і вирішив запропонувати таку собі нетривіальну річ-у рамках навколосвітньої мандрівки повести бажаючих у травні на сходження на Ельбрус, а от вартість послуг хай вони визначають самі. Так би мовити, по мірі можливості спонсорувати якусь частину мого дальшого шляху. І сходження на Казбек у другій половині травня.
Цікаво просто що з того може вийти?

І ще...видно ранувато я зрадів що поїду не один...

До речі, якщо хтось побажає зробити пожертву на навколосвітню поїздку-ось номера карти, їх два, але вони належать одній карті. Буду вдячний навіть за $1.

5168 7423 1492 3123
5168 7423 1320 1711

Заїка Юрій Олексійович

0 коментарі:

Дописати коментар