Не зустрічайтеся з дівчиною, яка подорожує

Початківець блоґер Аді поділилася статтею, яка зворушила серця тисяч дівчат по всьому світу:

У цієї дівчини вічно розпатлане, випалене сонцем волосся. Колір її шкіри теж далекий від початкового білосніжного. І справа не тільки в золотистому відтінку, який подарувало їй сонце, на її шкірі сліди декількох шарів засмаги, подряпин і укусів. Але у неї знайдеться цікава історія про кожну мітку на своєму тілі.

Не зустрічайтеся з дівчиною, яка подорожує. Їй важко догодити. Звичайне побачення в моллі з кіно та вечерею стане для неї катуванням. Її душа жадає нових вражень і пригод. Ваш новий автомобіль і дорогі годинники не справлять на неї ніякого враження. З більшою охотою вона б вилізла на скелю або стрибнула з парашутом, ніж слухатиме ваше хвалькування.

Не зустрічайтеся з дівчиною, яка подорожує, тому що вона буде змушувати вас бронювати авіаквитки на кожній розпродажі. Вона не ходить на гламурні вечірки. Вона ніколи не заплатить більше $ 100 за Avicii, бо знає, що один уїк-енд подібних розваг дорівнює за вартістю тижня в якому-небудь більш цікавому місці.

Цілком імовірно, що на постійних роботах вона не буде затримуватися. Або хоча б буде постійно мріяти про те, щоб звільнитися. Вона не хоче викладатися на роботі заради чужої мрії. У неї є своя і вона хоче намагатися заради неї. Вона фрілансер. Заробляє на дизайні, пише, фотографує або робить що-небудь інше, для чого потрібно творча жилка і уява. Не витрачайте її час на скарги про вашу нудну роботу.

Не зустрічайтеся з дівчиною, яка подорожує. Їй ймовірно зовсім не знадобився свій університетський диплом і вона працює зовсім в іншій області. Сьогодні вона інструктор з дайвінгу або викладач йоги. Вона не впевнена, коли у неї наступна зарплата. Але вона не працює весь день як робот, вона багато гуляє і бере те, що пропонує їй життя, і пропонує вам поводитись так само.

Не зустрічайтеся з дівчиною, яка подорожує, адже вона вибрала повну невідомості життя. У неї немає життєвого плану або навіть постійної адреси. Вона пливе за течією і слідує за покликом серця. Вона танцює в ритм власним барабану. Вона не носить годинник. Її дні визначають місяць і сонце. Коли хвилі звуть, то життя завмирає і вона забуває про все інше в світі. Але вона навчилася тому, що найважливіша річ у житті - вміння дотримуватися її течією.

Не зустрічайтеся з дівчиною, яка подорожує, адже вона завжди висловить, що у неї на думці. Вона ніколи не буде намагатися справити приємне враження на ваших батьків або друзів. Вона відноситься до інших з повагою, але не боїться відстоювати свою думку і підтримати дискусію про світові проблеми та соціальну відповідальність.

Вона ніколи не буде в вас потребувати. Вона знає як ставити намет без вашої допомоги. Вона добре готує і не потребує того, щоб ви платили за неї в кафе. Вона занадто незалежна і їй не важливо, подорожуєте ви разом з нею чи ні. Вона забуде повідомити вам, щоб добралася, коли приїде. Вона дуже зайнята справжнім. Вона розмовляє з незнайомцями. Вона зустріне безліч цікавих однодумців по всьому світу, які розділять її пристрасті і мрії. З вами їй буде нудно.

Так що ніколи не зустрічайтеся з дівчиною, яка подорожує, якщо не можете йти з нею нога в ногу. А якщо ви раптом закохаєтесь в таку, що не смійте її утримувати. Відпустіть.

Ця стаття знайшла відгук у тисяч жінок по всьому світу, вона переведена на 20 мов світу, включаючи німецьку, італійську, португальську, іспанську, французьку, данську, шведську , хорватську, естонську, чеську, тайську, російську, а тепер і українську !

0 коментарі:

Дописати коментар