Велойога

Канєшна! І треба це було побачити і спробувати зразу ж після того, як я прогулявся у Вінницю за один день, а не надибати на чудєсні пози тоді, коли у мене самого жопень вже "відійшов" трохи. До речі, сідалище моє не дуже і хвилювалось собі на спортивному сідлі лісапєта-може притерлось, а мо' вже звикло.

Найбільше хвилювали ноги, а якщо точніше, то ахілесове сухожилля. Вже коли я прогнав біля 200 км, відчув, що у тому місці я став примерзати, адже було -2 градуси! Які бахіли? Нема ще!

Так от, коли ваша п'ята точка, тобто срака, затерпне від сідла, а ноги перестануть крутити шатуни, це значить, що пора злізти з лісапєта і зайнятися йогою. Тільки не біля дороги! Тому що у той момент, коли якась дівчинка стане у позу, виставить свою...короче, ви поняли, то саме тоді може якийсь рулєвой на мерседесі не справиться з керуванням і спричинить офігєнну тусовку на дорозі!

Навіть спеціятєльного коврика не тре' для цих поз, просто положили лісапєт на траву, самі стали рачки  у позу, і...насолоджуєтесь!
Пет Бейлі(Pat Bailey) автор цих асан, є каліфорнійським інструктором з йоги і затятим велосипедистом.

2 коментарі:

Файна дівчина.

Сам задивляюсь! Але поки що...не світить вона мені! :)

Дописати коментар