Перший в світі велосипедний міст

Голландія славиться своїми лісапедістами, для яких у країні повне роздолля! Тепер для них побудували перший в світі велосипедний міст. Спеціально. Для велосипедистів, я так і сказав!

Дивлюсь на це диво лісапєдноє, і згадую дорогу, тьху-тьху-тьху, напрямок, десь біля Лук'янівського ринку, по Мельникова, чи по Фрунзе, чи...та майже по всьому Києву таких ям вистачає!

Сіли, значить, чуваки з інженерного бюро IPV Delft, взяли до рук карандаші, і намалювали ось такого моста! Називається се диво-Hovenring!

Придивіться уважніше-бачите. міст схожий на Південний чи Московський(коли це його вже перейменують?!) мости, у Києві. Так, наче їх взяли і скрутили в бублики. Центральний штурпак тримає на 24 тросових розтяжках 1000 тонн сталі!

Міст тепер сполучає жителів славного Ейндховена з жителями славного Велдховена, і вони можуть спокійно їздити в гості туди-сюди. Раніше їм заважали автомобілі, які інколи спричиняли аварії.

Дивлюся я на се диво лісапєтної індустрії, і бачу невеличкі із'яни развітой інфраструктури- а хдє кіоскі внутрі кольца, хдє супєрринок разом з маркетом? А немає, бо дорога внутрі.

Коли наступає ніч-міст починає світитися гарними вогнями, і не один, чи два рази на рік, як київська телевежа на день радіо, а щоденно!
Красотєнь!

Міст Hovenring

Міст Hovenring

Міст Hovenring

Міст Hovenring

Міст Hovenring

0 коментарі:

Дописати коментар