Strava, Endomondo чи Mapmyride

Напевне потрібно купити собі який GPS, для запису велотренувань, походів, сходжень!

І де у неї GPS!

Здається я розчаровуюсь в черговому додатку для Андрійка(Андроїда)-у сервісі mapmyride. Цілий ранок втрачено на спробу завантажити треки у форматі gpx, накось-викусь, називається!

Колись влітку такі самі зусилля вигнали мене із відомого ендомондо, там теж у мене були такі ж проблеми. Завантажуєш по посиланню вибраний трек, а потім не можеш його відкрити, наприклад, у strava. Експорт кмз дає можливість відкривати файл лише в Планеті Земля. Така сама фіґня є в двох "дєтіщах" Гуггля- Гуггль Фіт і Мої треки!

Колись зареєструвався у strava.com, тепер ломаю голову як перенести туди всі тренування, записані в мапмайрайд, який експортує файли лише у двох форматах-gpx і kml. Тепер виявилось, що джіпіікс, так само, як і в ендомонді-фіг відкриввається!

Питається, на біса переносити? По-перше, я сам на мапмайрайд, по-друге, змагання з іншими добрий фактор для примусу власного Я відривати срачину від стільця і йти тренуватись!

А поки що прийдеться, певне, трохи вручну попрацювати.

P.S
Полазив і знайшов можливість скачати всю свою історію, заплативши бабок! Ось і розв'язка! Дай бабок, називається! Не дам!

2 коментарі:

Так що, будеш на страві?

Так, напевне буду перебиратись!

Дописати коментар