Живи активно!

Живи активно! Багато хто з моїх друзів, з ким я ходив у гори раніше(думаю і ще походимо!) має не одну пристрасть, гори, а займається і іншими цікавинками! Один ходить під вітрилами, приймає участь у регатах, інший організовує фестивалі, ще хтось літає на параплані. Я згадав велосипед.

Коли я вертався з карпатського міні-вело-походу(част. 1; част. 2), зустрівся у вагоні із сім'єю, яка їхала у Львів. 
-О, велосипедист, наша людина! -сказав кремезний чоловік, тягнучи на спині величезну торбу, і запихаючи її на вантажну полицю!

Познайомились, вони їхали з Пилипця, де літали на парапланах. Ось цьому здорованю на фото 62 роки. А як світяться очі при розповідях про небо! Я так можу коли розповідаю про гори, про жінок...
Посередині сидить місцевий житель, з яким теж познайомились у вагоні.Йому менше 40-ка.
Потім було багато розмов, виявилося, що у нас є спільний знайомий, мій товариш, з яким я навчався свого часу в інституті. Теж зараз літає. А свого часу став навіть "Сніговим барсом"

Сьогодні побачив фото ще одного товариша, Сергія Грищенко, з яким ми будували притулок в Приельбруссі, ходили недавно там же(част. 1; част. 2)потім зустрічались під Казбеком, і який цього року якось принишк, не часто з'являвся на видноколі. 


Виявляється, Сергійко літає в околицях П'ятигорська.


0 коментарі:

Дописати коментар