Вело-Грузія-2015. Анонс

Я, так само, як і ви всі не знаю ЩО буде завтра, Що нас чекає, і ЯК будуть розвиватись події.
Але це ж не привід нічого не робити і не планувати.
Хочу зараз викласти тут анонс одного походу, що прагну здійснити на натупний рік. Можливо хтось захоче приєднатися! 

Так от, хочу десь у вересні проїхати Грузією на велосипеді! На Казбек вже здійснено багато сходжень, будуть ще в наступному році теж, а от велопоходів я ще не проводив!


Хочу проїхати максимально багато території, в різних частинах країни.
Приблизна нитка походу така:

Велопохід розбитий на декілька частин, майже після кожної можливо завершити свою участь, чи приєднатись на іншу. Фінансові затрати підраховуються і залежать від апетиту, від виду проживання і інших факторів!

У вересні в Грузії починається видатне свято-сезон РТВЕЛІ, тобто збір урожаю! А поскільки основний урожай в тамошніх краях-виноград, то...і во вторих, і в третіх, четвьортих...десятих можна і не описувати, бо всьо то закінчується Дньом города Тбілісі-Тбілісобою, і для багатьох очєнь сімтоматіческі на слєдующій дєнь!

Описати той стан неможливо, так само, як і описувати свої емоції коли ти бачиш, нюхаєш, мрієш...а вкусити не могьош, якусь дівчинку красиву, біля якої стоїш(брат стоїть, а ти "в состоянії")

Звичайно ж, ми не будемо пити, ми ж спарцмєни, ми тільки сфотографуємось біля таких красивих, значущих для любителів, вивісок сіл-"Сагареджо", "Цинандалі", "Мукузані", скупаємось в "Алазані", замолимо гріхи в "Алаверди", потім заїдемо(а хто залізе!) у високі гори, щоб помедитувати на світ з висоти і погрузитись в релакс в Шатілі. 

Хто доїде до кінця, попарить свої члєни і набереться понтів у водах моря Понтійського, тобто Евксінського, по нашому Чорного.


Частини:


1. Кахетія(Тбілісі-Давид Гареджа-Сиґнахі-Лаґодехі-Пшавелі-Телаві), асфальт 95%, гравій/грунт 5%. 4-5 днів. 


2. Тушетія і Хевсуретія(Пшавелі-Омало-Дартло-Арчіло-Мутсо-Шатілі-Рошка), найважча і найцікавіша частина! Майже бездоріжжя, грунт та гравій, 2 перевали. 5-6 днів. Вело-пішохідний. Можливий вихід з маршруту в сторону Жінвалі.

3. Хеві(Рошка-масив Чаухі, Джута, Степанцмінда-Кобі-Ґудаурі-Ананурі-Натахтарі-Ґорі). Вело-пішохідний, два перевали, ґрунт/ґравій, трохи асфальту, 6-8 днів, Можна здійснити сходження на Казбек додатково. Без лісапєта, без асфальту, по снігу і льоду!


4. Горі-Хашурі-Борджомі-Бакуріані-Хашурі-Зестафоні-Ткібулі-Амбролаурі-Лентехі, 4 невеличких перевали, асфальт, 4-5 днів.


5. Верхня Сванетія(Лентехі-Ушґулі-Местія-Зуґдіді) Казка! Перлина походу! Легше, ніж в Шатілі. Ґрунт/ґравій, асфальт. 5-6 днів


6. Море! Або в Анаклії, або в Поті, або в Аджарії.


Сезон РТВЕЛІ(збір винограду!), дегустація молодого вина в Кахетії.
Все максимально бюджетно!


Хто зі мною?

0 коментарі:

Дописати коментар