Говерла. День народження Оксани

На травневі вихідні поїхав з дочкою в Карпати, для сходження на Говерлу. Спочатку взяв квитки і на сина, але...мусив здати назад, бо той відмовився! Як ми не вмовляли його, ніщо не допомагало. А я так хотів відмітити день народження дочки з обома дітьми! Навіть якщо вони вже й виросли!

Ця поїздка виявилась, напевне, найдешевшою у фінансовому плані, квитки на потяг, ночівля, і трішки харчів, всього біля 700 гривень на двох. Їхали прямим потягом Київ-Рахів, до Ясіней. Я з Києва, дочка підсіла вже у Вінниці. Потяг доволі зручний у плані годин відправки, о 16:55 відправляється із столиці, прибуває у Ясіня о 10-й ранку.

-Таксі, таксі, треба?- одинокий майже "грач" на задрипаному вокзалі Ясіней, підійшов до нас впритул.
-Скільки до Лазещини?- запитав я.
-50
-Ого! Ні, дякуєм!

У Ясінях, по робочим дням біля того ж вокзалу, у магазинчику, продають смачні рогалики з банановим джемом. Купили, і, очікуючи автобус, враз ковтнули.

Через 20 хвилин, за 10 гривень, сіли на попутний рейсовий бус, і зовсім скоро вийшли у Лазещині. А там, пройшовши трішки, були підібрані нашим ґаздою, паном Василем, який має притулок у Козьмещику, і  з яким я домовився попередньо. Уже о першій годині по обіді були на місці.

Пообідавши, вирушили на прогулянку в гори. За дві години дійшли до полонини Гропа, помилувались Говерлою, морем крокусів, які вкрили цвітом усі галявини, і пішли вниз. Акліматизація для Ксюші пройшла вдало!

Погодка була чудова, сонце уже добре пригрівало, але снігу ще трішки було.
Наступного ранку, прокинувшись і поснідавши, о 7:45 вийшли га Гору. На небі жодної хмаринки, сонце гріє, настрій чудовий! Так і здійснили сходження на вершину!
З насолодою!
На вершині привітав Оксану з днем народження, пофоткались, і вниз.

Лазещина

Лісова стежка


Вид на Говерлу з полонини Гропа

Полонина Гропа

Покинуті колиби Гропи

Відпочинок

На стежці

Крокуси

Крокуси

Чудове самопочуття 

Говерла


Снігу ще трохи є

Весь світ на долонях

Релакс

У хмари


Вихід на вершину

Панорама на Петрос

Ось, ось вершина!

Є вершина!


Лазещина

Лазещина


Вокзал в Ясінях

0 коментарі:

Дописати коментар