Сходження на Попіван Чорногірський

ПІЧ, Піп Іван Чорногірський, якого взимку називають-Білий Слон,напевне, найцікавіше місце в Карпатах! Це стосується будь-якої пори року! Та взимку це місце-особливе, навіть весною, у березні, тут можуть бути сильні снігопади і завірюхи в "компанії" з вітрами! 

О, цей вітер!
Внизу ти радієш квіточкам, які вже починають вилуплюватися на світ Божий, при дорозі хрюкають свині(свійські, в селі Дземброня-не бійтесь,вони в огорожі! :) ), а вище, біля Вухатого Каменя-здрасьте, тобі не жарко?
Хоч може бути і навпаки-квіточки вилуплюються на горі!

Запрошую перевірити у березні! 
Найдешевший варіант-потяг, потім попутками(ми самі нє мєстниє)ніч під смерекою,мівіна в прикуску з холодною водою, потім назад. З грипом, запаленням, з бажанням ніколи більше...

Але ми йдемо іншим путьом(до Вовчика це не стосується!) ми ж нормальні люди!
Тому ми їдемо потягом, потім автомобілем, потім "гуляємо" на ПІЧ, ночуємо на вершині, фотографуємо красоту світу, і себе у ньому, впускаємо світ в себе насолодою, спускаємось, і їдемо назад. В понеділок розбігаємось по роботах. При цьому все спорядження у кожного своє. Як і медстраховка.


В такому випадку наші витрати -1500гривень з носа, якщо носів 8, і ми харчуємось не мівіною, запиваючи її холодною водою.


У бюджет входить весь трансфер (Київ-Дземброня-Київ), групове спорядження(намети, газова кухня з газовими балонами), аптечка, нормальне харчування на маршруті, квіточки внизу, і сніг з вітром та сонцем-наверху, хрюкаючі свині і гавкаючі собаки з-за парканів, неймовірні краєвиди на вершині, і інструктор, який все це організовує та витримує!

Додаткові витрати можуть бути:
Прокат спорядження(на місці є прокат) Також можна взяти снігоступи і обладнання для скі-тура(рукавиці, капці-черевики, лижі, палки, тощо)
Проживання на місцевій базі.
Харчування в ресторанах, барах, баньки/сауни, всє дєла.
Таксі(Київ-Дземброня-Київ) :)

Непередбачувані обставини:
Собаки без парканів
Ведмеді в лісі.
Кіоск з шаурмою і сувенірами біля Вухатого Каменю.

Вговорив?

0 коментарі:

Дописати коментар