Велосипедом по Румунії. День 6. На Схід

Я спустився з гір, попавши у сухе, спекотне становище степової Румунії. На відміну від гірських, рівнинна дорога країни була важка, та вкрай нецікава, вимотувала нервово.


Смужечка асфальту між білою стрічкою розмітки та краєм полотна-сантиметрів 30, далі щебінь, рвані краї, лайно, бур'ян. От по цій смужечці і доводилось балансувати частенько, втримуючи в руках кермо.

Зліва на шаленій швидкості пролітали цигани на бричках, на віслюках, на конях, розмахуючи батогами, сорочками в клітинку, камізельками з хутром-Еге-ге-гей, ромале!!!

Дивитись обабіч не було що. Ледве доплентавши до міста Бузей, та зробивши гак, заїхав на заправку Сокар. Тут я просидів години три, ховаючись від спеки, випивши спочатку еспресо, а потім 2,5 літра кока-коли, під парочку круасанів.

Навколо свистів вітер, піднімаючи хмарки пилу, скрипіла від поривів вітру якась неприкручена залізяка, створюючи ілюзію Дикого Заходу, десь, на просторах Техасу.

Насунувши сомбреро від Exustar на самі очі, розтягнувшись у залізному кріслі, я, ліниво потягуючи колу, спостерігав, як на протилежному боці дороги, бігало курвеня, заробляючи на бутерброд. Інколи вона прибігала на заправку, обсмикуючи поділ, купляла випічку, швидко її ковтала, і знову бігла на дорогу.

За столиком навпроти мене сидів напівсонний, з опущеними віями, під бейсболкою, висохлий гаучо, ліниво смоктав редбул, і довго прицінювався до мого скакуна. За законом жанру, тут мали б появитися The Good, the Bad and the Ugly, дати запотиличника гаучо, за столом, збивши з голови тюбєтєйку, закинути поперек конячого хребта курвеня, вишкіритись у мій бік золотим зубом, посцяти на бензоколонку... і поскакати геть!

Не дочекавшись такого розвитку, я кинув пару песо перед барменом, гаркнувши "Сендвіч...пліз!", скочив на свого Конандоля, і в прерію, шукати місце для сну...
Сендвіч зайшов добре під подвійну порцію супу харчо, який скоріше був кашею.
По дорозі нічого цікавого.


Весь цей час безперервно дув вітер, і лише вранці я побачив, що стою на полі з вітряками.


Пробіг за день 90 км, набір висоти 169м. Рівнина.

0 коментарі:

Опублікувати коментар