Велосипедом по Румунії. День 3. Каньон

Поки стигне кисіль, тримайте третій день. А ось перший, другий.

Вранці традиційне еспресо, із сиром, і шматком лаваша, вівсянка, і пару карамельок та жуйок , і можна їхати. Краєвиди по дорозі зачаровували!


Вночі я промерз, ноги в черевичках все не "відходили". Було так холодно, що мусив одіти пуховку, я їхав по тіньовій стороні водосховища Біказ. Горб, ямка,горб,ямка, не дорога, а верблюжа спина. Дороги ремонтуються скрізь, укладається новий асфальт
 Появляються скеліРадів з асфальту (привіт укравтодор, колінцями по своєму асфальту не хош?)

А потім я повернув на Ґеорґені, місто. Став біля джерела, попив, посушив всі вологі речі, щось простирнув, побив беньки. Зупинився ще біля річечки, зняв труселя, охолодив...ся трошки, водичка казкова була, спека напевне під 30 градусів.

Повертаю за поворот, чую, щось-ляп, на асфальт, і сказати нічого не можу, бо ж то щелепа на бітумі. Вау, і очі, наче у тушканчика, який сів покакати.


Ні, не так , а ВАУ!!!УХ ТИ!!! 12% дорога, в неймовірному просто, неймовірному каньоні. Я, як альпіноїд, оцінив! Лазити, не перелазити!
Касета у мене 28, я впиравсі, впиравсі...признаюсь, дві шпильки пройшов. Не витягнув, ішов по внутрішній, різкий поворот з підйомом, і я не витягнув.
Серпантин казковий!

150-метровий тунель

Уже далі, під перевалом, одне авто пригальмовує, звідти висовується не румин, точно: -О, крейзі мен! Ю фром звідкіля, у ці краї? -Ай...хе...хе...хе...ай...ай фром Юкрейн! Думаю, ще щось спробую сказати-впаду, і х...олєра, не встану.

Їдь, уже, думаю. -Хев е найс тріп крейзі мен, гуд лак! -Ага...хе...хе...тенк'ю дуже...
Повертаю голову назад, а там

Витягнув все ж на перевал, сів відпочити. Народу багато, всі фоткають корів, наче ніколи їх не бачили. Мо' й справді не бачили.
15 хвилин відпочинку, і вперед!


Потім була така нудотна дорога, що я більше ні в жість на неї. Від Ґеорґені і до чергового поля, де поставив намет.
 

Знайшов в дорозі річку, купався. Знов голяка.

Прийшла гостя ввечері, руда лисиця.

Зацініть скелі.

Пробіг за день 142.6км, набір висоти-1937 м.
Трек за день:

0 коментарі:

Опублікувати коментар